Ekskluzywne apartamenty w południowej, turystycznej stolicy Polski – Zakopane.

Jak kojarzy Ci się Zakopane? Ile razy byłeś lub byłaś w tej malowniczej miejscowości, która mimo wielu walorów turystycznych, krajobrazowych, sportowych i gastronomicznych wielu z nas kojarzy się jedynie ze sztampowymi zdjęciami z wypełnionych po brzegi Krupówek oferujących tanie pamiątki chińskiej produkcji, które z górami miały niewiele wspólnego? Czy czas, który możesz spędzić w tym mieście jawi Ci się tylko w taki sposób? Jeśli tak to prawdopodobnie postrzegasz w ten sposób nie tylko to miejsce.

A może pora zwiedzić je od zupełnie innej strony?
Apartament do krótkoterminowego wynajmu to zazwyczaj małe mieszkanie, urządzone często byle jak, wyposażone w najtańsze, przypadkowo dobrane materiały nie zachęca do niczego więcej niż skorzystanie z niego jak z prostej bazy noclegowej, oczywiście z łazienką. Każde z pomieszczeń zazwyczaj organizowane jest tak, żeby zapewnić możliwość spania jak największej liczbie gości. Prowizoryczna kuchnia umożliwia co najwyżej usmażenie jajecznicy lub odgrzanie gotowego posiłku w kuchence mikrofalowej. Kolejki do łazienki wymagają długich negocjacji i myślenia strategicznego. Te miejsca, w przeciwieństwie do hoteli – kojarzą nam się z miejscem do spania, które należy opuścić możliwe jak najszybciej rano i raczej zbyt prędko nie wracać.

Ekskluzywne apartamenty w południowej, turystycznej stolicy Polski - Zakopane.

Czy apartamenty w Zakopanym mogą nasz czymś zaskoczyć?

Zakopane to nie tylko miasto turystów, którzy liczą na niskobudżetowy pobyt w popularnej miejscowości. Miasto, oprócz wielu walorów architektonicznych, kulturowych i wysokiego poziomu respektowania tradycji może zaoferować nam zupełnie nową jakość ubraną w nowoczesność, dobrą kuchnię, rozwiązania ekskluzywne i innowacyjne. W nowoczesnych aranżacjach pokojów gościnnych, znajdujących się najczęściej w nowych, pasywnych budynkach możemy znaleźć ukojenie od zgiełku i nijakości codzienności.

Na stronie apartamenty Zakopane przeczytasz o projektach sławnych architektów wnętrz, które można wynająć.