Potrzebujesz zmienić rozrząd, a może klocki hamulcowe…? Coś dziwnego dzieje się z pompą wody, łożyskami lub sprzęgłem? Nawet jeżeli musisz wymienić w aucie cały silnik, z przyjemnością Ci w tym pomożemy!

Warsztat samochodowy, który prowadzimy to wyjątkowe miejsce… Miejsce, w którym pracują ludzie z pasją, wiedzą i ogromnym doświadczeniem w branży motoryzacyjnej. Znamy samochody, jak nikt inny. Potrafimy rozkładać je na części pierwsze, diagnozować rozmaite problemy i je rozwiązywać, poprzez wszelkiego typu bardziej i mniej skomplikowane naprawy.

Pragniemy podkreślić, że zajmujemy się naprawą oraz obsługą pojazdów praktycznie wszystkich marek. Co więcej, w czasie naprawy posługujemy się odpowiednimi narzędziami i urządzeniami wyłącznie znanych i cenionych na rynku firm. Nieustannie pracujemy nad swoim rozwojem… Do oferty wprowadzamy nowe usługi… Skutecznie poszerzamy zaplecze techniczne. U nas każdy klient może liczyć na fachową obsługę, a w tym, indywidualne podejście. Zawsze i za wszelką cenę dążymy do tego, aby spełnić oczekiwania właściciela auta, które w danym momencie naprawiamy.

Na chwilę obecną mamy wielu zadowolonych klientów, którzy często do nas wracają. Nie z reklamacją i nie po to, by zwrócić nam uwagę. Po prostu mają do nas zaufanie. Przyjeżdżają ponownie, aby zlecić nam kolejne zadanie i tym właśnie sposobem doprowadzić auto do oczekiwanego przez nich stanu. Teraz i Ty możesz przekonać się o wysokiej jakości naszych usług. Serdecznie zapraszamy do współpracy – zapraszamy do naszego warsztatu!

Oferujemy szeroki zakres usług – serwis klimatyzacji, mechanikę samochodową, wulkanizację i przeglądy sezonowe. Tak więc wymieniamy rozrządy, klocki hamulcowe i tarcze, naprawiamy silniki, wykonujemy regulację zaworów, wymieniamy pompy wody i termostaty, sprzęgła, filtry i oleje.

Usuwamy wszelkie usterki związane z układem wspomagania, naprawiamy zaciski hamulcowe. W ofercie mamy także diagnostykę komputerową oraz usuwanie błędów. U nas każdy ma szansę na naprawę swojego auta.