Wyobrażasz sobie podróż autem bez klimatyzacji…? W czasach, w których liczy się nie tylko moc silnika, ale i wyposażenie samochodu, trudno jest normalnie funkcjonować, gdy nie ma tego udogodnienia.

Dziś właściwie klimatyzację postrzega się już jako standard. Musisz jednak wiedzieć, że z czasem może odmówić posłuszeństwa i to z wielu rozmaitych powodów. Wówczas nie pozostanie nic innego, jak oddać auto do warsztatu. W końcu ważne jest to, by jak najszybciej przywrócić jej sprawność, a samodzielnie nie ma co przy niej „dłubać”. Może to doprowadzić wyłącznie do pogorszenia stanu.

Klimatyzacja wymaga regularnego przeprowadzania pewnych czynności serwisowych jak – odgrzybianie, ozonowanie czy systematyczne naprawy. Ma to na celu dbanie o jej pełną i nieustającą sprawność. I o to właśnie w klimatyzacji chodzi, aby cały czas i zawsze, kiedy kierowca wsiada do samochodu, stwarzała mu komfortowe warunki jazdy.

W naszym warsztacie oferujemy profesjonalny serwis klimatyzacji. Wykonujemy niezbędne naprawy, w celu przywrócenia jej sprawności. Proponujemy między innymi – opróżnianie układu klimatyzacji ze starego czynnika chłodniczego, a także sprawdzanie szczelności układu. Ponadto napełniamy układ klimatyzacji czynnikiem chłodzącym, uzupełniamy olej w sprężarce, a w razie potrzeby naprawiamy kompresory klimatyzacji. Do tego jeszcze jesteśmy w stanie wymienić skraplacze, odgrzybić klimatyzację oraz przeprowadzić jej ozonowanie.

W tego typu pracach mamy ogromne doświadczenie i wiedzę. Poza tym posługujemy się nowoczesnym sprzętem, który pozwala nam na precyzyjne naprawy i wymiany wyeksploatowanych podzespołów.

Wszystkim klientom zapewniamy fachowe doradztwo oraz indywidualne podejście do każdego problemu. W pierwszej kolejności uważnie wysłuchujemy, co klient ma nam do powiedzenia, następnie diagnozujemy problem, a dopiero później, także na drodze konsultacji ze zleceniodawcą, przystępujemy do naprawy. Już dziś możemy naprawić także klimatyzację w Twoim samochodzie. Zapraszamy do naszego serwisu.