Jazda samochodem ma na celu nie tylko dotarcie do wyznaczonego na starcie punktu, ale też i przede wszystkim komfort oraz bezpieczeństwo. Bezpiecznie musisz czuć się Ty i Twoi pasażerowie, a wpływ na to ma między innymi stan techniczny pojazdu, którym się przemieszczacie. Musisz więc dbać o swój samochód i dokonywać regularnych przeglądów. Jeżeli tylko pozwolisz, z przyjemnością Ci w tym pomożemy.

Musisz pamiętać, że brak regularnych przeglądów stanu technicznego pojazdu tylko i wyłącznie przyczynia się do pogorszenia go. Jeżeli dziś zdecydujesz się na naprawę jakiejś drobnostki, zapewne zapłacisz jedynie kilkadziesiąt złotych. Wystarczy, że zlekceważysz powagę sytuacji i przejedziesz kolejnych kilkaset kilometrów, a wówczas będziesz musiał zmierzyć się z koniecznością usunięcia zdecydowanie większej awarii, co będzie wiązało się automatycznie z dużo większymi kosztami. Oczywiście to nie reguła, ale tak często się zdarza. Wiemy to z własnego doświadczenia. Mamy wielu klientów – ryzykantów, którym nie śpieszyło się do nas. Kiedy zaś zdecydowali się na naprawę, musieli zmierzyć się z dużo poważniejszymi naprawami.

Przeglądy sezonowe polegają na przeprowadzeniu szereg czynności naprawczych i diagnostycznych. Jest to na przykład wymiana oleju silnikowego oraz filtra oleju. Poza tym w ramach danej usługi oceniamy stan amortyzatorów oraz innych elementów zawieszenia. Sprawdzamy też części poszczególnych układów – bierzemy pod uwagę hamulce, miskę olejową, skrzynię biegów. Do tego dochodzi jeszcze ocena stanu osłon i ciśnienia w oponach. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie wykonać dużo więcej. W końcu świadczymy kompleksową obsługę serwisową samochodów, w tym kompleksowe przeglądy serwisowe.

Jeżeli naprawdę zależy Ci na wysokiej jakości usług, na profesjonalnym i rzetelnym przeglądzie sezonowym Twojego auta, zapraszamy do nas. Nie naciągamy klientów, nie wymieniamy sprawnych podzespołów, ale sumiennie diagnozujemy samochody, aby ocenić faktyczny ich stan techniczny i tym sposobem zwiększyć bezpieczeństwo ich właścicieli, kierowców i pasażerów.