Kiedy warto okleić samochód folią?

Zmiana koloru nadwozia w samochodzie nie wymaga już aplikowania nowego lakieru na fabryczną karoserię. Coraz popularniejszy staje się car wrapping, czyli proces oklejania samochodów, pozwalający całkowicie lub częściowo odmienić wygląd auta. Kiedy warto zdecydować się na taki zabieg?

Gdy chcesz zabezpieczyć lakier w samochodzie

Oklejanie samochodów to doskonały sposób na zabezpieczenie karoserii przed drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Specjalna folia nie tylko odmienia wygląd auta, ale także pomaga zabezpieczyć lakier przed otarciami czy uderzeniami żwiru lub drobnych kamyków spod kół innych pojazdów. Co więcej, dzięki aplikacji dodatkowej powłoki, skutecznie ochronisz lakier przed zabrudzeniami chemicznymi, śladami po owadach, ptasimi odchodami, pyłkami kwiatowymi oraz innymi zanieczyszczeniami.

Gdy chcesz nadać pojazdowi unikatowy wygląd

Oczywiście, jednym z głównych powodów, dla których tak wiele osób decyduje się na oklejenie auta folią, są nieograniczone możliwości wizualnej zmiany koloru samochodu. Car wrapping pozwala stworzyć unikatową kolorystykę pojazdu, dzięki całkowitej lub częściowej zmianie kolorów. Dzięki takiemu zabiegowi, który jest w pełni bezpieczny i odwracalny dla fabrycznego lakieru, możesz bez konieczności malowania samochodu, zyskać całkowicie nową, unikatową kompozycję kolorystyczną nadwozia.

Gdy chcesz chronić nadwozie przed korozją

Bardzo ważnym czynnikiem, dla którego warto rozważyć aplikację folii na samochód, jest dodatkowe zabezpieczenie przed rdzą. Korozja, oprócz tego, że stanowi poważne zagrożenie dla konstrukcji pojazdu, znacznie obniża jego walory wizualne, utrudniając ewentualną sprzedaż auta. Szczelnie przylegająca folia car wrappingowa odpowiednio zabezpieczy newralgiczne elementy nadwozia przed wilgocią, znacznie wydłużając żywotność blacharki.

Gdy zależy Ci na odwracalnych zmianach

Klienci Baster Garage doceniają również możliwość usunięcia folii samochodowej w dowolnym momencie. Podczas jej zdejmowania nie trzeba obawiać się uszkodzenia lakieru. Proces usuwania okleiny jest więc w pełni bezpieczny, a po zdjęciu aplikacji można powrócić do fabrycznego koloru lub zdecydować się na zupełnie nową kolorystykę.

Gdy chcesz podnieść wartość pojazdu

Car wrapping podnosi walory wizualne auta oraz dodatkowo zabezpiecza je przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. To z kolei przekłada się na wolniejszy spadek wartości samochodu i pozwala uzyskać korzystniejszą cenę przy sprzedaży. Warto również dodać, że folia na samochodzie to dodatkowe możliwości reklamowe, dlatego z car wrappingu tak chętnie korzystają właściciele firmowych flot.

Baster Garage – profesjonalny car wrappping w Warszawie

Zastanawiasz się, gdzie w Warszawie wykonasz zmianę koloru samochodu poprzez aplikację specjalnej folii? Już dziś umów się na wizytę w naszym salonie detailingowym i zleć oklejanie auta ekspertom! W Baster Garage gwarantujemy profesjonalnie wykonaną usługę oraz dobór najlepszych oklein samochodowych. Z nami zmienisz wygląd swojego pojazdu, zabezpieczysz jego fabryczny lakier oraz zyskasz gwarancję kompleksowo, bezpiecznie wykonanej usługi w przystępnej cenie.