Marketing mobilny dla Twojej firmy

Chcesz poszerzyć swoją wiedzę na temat marketingu mobilnego, ale Twój czas jest cenny i może być Ci trudno go poświęcić na czytanie różnych tematów.

Skorzystaj z tego artykułu, aby szybko i przejrzyście zapoznać się z poradami i wskazówkami dotyczącymi tego tematu oraz tego, jak wykorzystać go w swojej firmie.Powiąż swój marketing z dużymi wydarzeniami lub świętami. Specjalne okazje mogą sprawić, że Twój marketing naprawdę zadziała. Specjalne bony podaruj paniom tylko w Dzień Matki. Organizuj konkursy w dni wielkich wydarzeń sportowych, aby Twoja marka była obecna. Podaruj swoim klientom krótki kod, dzięki któremu każda osoba wysyłająca SMS ma szansę na wygraną.Marketing mobilny polega na zaspokojeniu tej konkretnej niszy, więc naprawdę musisz grać, formatując wszystko, co robisz, aby dobrze działało w świecie mobilnym. Jeśli więc kiedykolwiek zrobisz filmy, upewnij się, że są one prewencyjnie sformatowane pod kątem urządzeń mobilnych, aby zapewnić najlepszą jakość.Gdy konfigurujesz reklamy marketingowe dla telefonów komórkowych, muszą one być kompatybilne z wieloma platformami. Każdy ma inny telefon i nie chcesz odcinać niektórym osobom oglądania Twojej reklamy tylko dlatego, że mają telefon. Twoi klienci nie zmienią telefonu, chociaż mogą przełączyć się z Twojego produktu na taki, który cały czas widzą na swoim telefonie.Skorzystaj z platformy, która pozwala na personalizację wiadomości za pomocą tokenów. Personalizacja czegoś jest zawsze świetnym akcentem. Możesz umieścić imię i nazwisko odbiorcy w każdej wiadomości, dzięki czemu będzie trochę bardziej prawdopodobne, że zechce ją przeczytać. Pamiętaj tylko o limicie 160 znaków podczas korzystania z tokenów z formatowaniem wiadomości e-mail.Wysłanie wiadomości przypominającej o zbliżającej się sprzedaży lub premierze nowego produktu to doskonały sposób na zainteresowanie klientów tym, co się dzieje. Spróbuj wysłać przypomnienie kilka godzin wcześniej. Robienie tego z kilkudniowym wyprzedzeniem stwarza większą szansę, że klient zapomni.Tworzenie kodu QR do mobilnej kampanii marketingowej jest bardzo łatwe. Marketing mobilny dla Twojej firmy

Dostępne są bezpłatne zasoby online, w których można wygenerować kod QR, który umożliwia funkcje śledzenia, dzięki czemu możesz zobaczyć, skąd pochodzą Twoi klienci za pomocą kodu.

W ten sposób wiesz, z jakich zasobów reklamowych klient otrzymał kod i decydujesz, które są skuteczne, a które nie.Rozważ dodanie do swojej witryny reklam stworzonych specjalnie z myślą o środowisku mobilnym. Twoje tradycyjne banery internetowe nie będą go ciąć na urządzeniu mobilnym. W rzeczywistości, jeśli zoptymalizowałeś swoją witrynę pod kątem urządzeń mobilnych, te banery nie są już nawet widoczne. Na rynku dostępnych jest wiele świetnych mobilnych platform reklamowych, w tym AdMob, iAd i MobClix. Zbadaj je i wybierz odpowiedni dla siebie.Wyznacz cele swojego planu marketingu mobilnego. Opracuj plan, aby wiedzieć, ile wiadomości będziesz wysyłać każdego dnia, do jakich osób będziesz kierować jaką promocją i jakie to będą promocje. Wyznaczanie celów pozwala śledzić sukcesy i koncentrować się na tym, co chcesz osiągnąć, dzięki czemu zbudujesz swój biznes.Sprawdź, co robi Twoja konkurencja. Poszukaj ich bloga lub strony internetowej na swoim smartfonie i zobacz, co zamierzają. Spójrz na media społecznościowe, które promują i jak angażują swoich klientów. Kiedy spojrzysz na swoją konkurencję, podpowie Ci, co musisz zrobić.Podsumowując, marketing artykułu to coś, co chciałbyś lepiej zrozumieć i zwykle brakuje ci czasu. Zgodnie z obietnicą, miejmy nadzieję, właśnie przeczytałeś niektóre z najlepszych dostępnych wskazówek, uporządkowanych w łatwym do odczytania formacie. Skorzystaj z porady eksperta i wykorzystaj ją na swoją korzyść.