Nowa yaris 2020

Nowa yaris 2020 to samochód, który posiada wiele możliwości. Dzięki niemu będziesz poruszał się po mieście w sposób wygodny i komfortowy. Pojazd zachwyci każdą osobą nie tylko swoją stylistyką, ale również przeróżnymi funkcjami.

Samochód Twoich marzeń

Nie da się ukryć, że najnowsza wersja Toyoty cieszy się ogromną popularnością. Samochód ma bowiem wszystko czego potrzebujesz. Oszczędny silnik z wolnossącą jednostką 1.5 Dual VVT-i 111 KM jest naprawdę wysokiej jakości, dzięki czemu posłuży na dłużej, a ryzyko popsucia się jest małe. Warto również wspomnieć o tym, że pojazd jest bardzo bezpieczny, ponieważ posiada systemy bezpieczeństwa. Toyota Yaris to jedyny samochód tejże marki, który posiada napęd hybrydowy. Napęd ten posiada przede wszystkim takie zalety, jak:
– małe zużycie paliwa,
– niskie koszty utrzymania,
– gwarantowana bezawaryjność.

Inwestycja, która szybko się zwróci

Toyota Yaris Classic to samochód, który sprawdzi się nie tylko w mieście, ale również poza nim. Pod względem wizualnym jest w stanie zachwycić naprawdę sporo osób. Nic dziwnego, ponieważ jego kształt jest wyrazisty. Wnętrze zaprojektowane jest w sposób pomysłowy i kreatywny, co z całą pewnością będzie ogromną zaletą dla osoby, która ma określony styl. Warto również wspomnieć o tym, że auto posiada duży bagażnik, dzięki czemu można przechowywać tam naprawdę wiele rzeczy. Do wyprodukowania takiego pojazdu wykorzystano tylko najlepsze, sprawdzone materiały. Design samochodu przyciągnie spojrzenie przechodniów. Stylowe dodatki prezentują się naprawdę pięknie.

Najlepszy samochód dla Ciebie

Nowa Yaris 2020 to auto, które sprawi, że podróżowanie będzie naprawdę komfortowe i całkowicie bezpieczne. Pakiet systemów bezpieczeństwa Toyota Safety Sense to idealne rozwiązanie dla wielu osób. Samochód posiada także dodatkowe akcesoria, co z pewnością jest dużą zaletą. Przednie oraz tylne czujniki parkowania to świetna opcja, ponieważ dzięki niej można manewrować pojazdem w komfortowy sposób. Nawigacja powinna znaleźć się w każdym samochodzie. System multimedialny Toyota Touch 2 jest właśnie uzupełniony o nawigację w języku polskim. Dzięki niemu można podróżować w miejscach, których się wcześniej nie było bez obaw o to, że można się zgubić. Auto jest dostępne w wielu wersjach kolorystycznych, więc każda osoba znajdzie idealny produkt dla siebie. Wyróżnić można na przykład takie barwy, jak: czerń, czerwień, szarość, biel. Wybór auta to decyzja na wiele lat, więc warto ją przemyśleć i wybrać najlepszą opcję.