Orły Piekarnictwa – strona, na której dowiesz się wszystkiego o najlepszych piekarniach.

Czym wyróżnia się najlepsza piekarnia, w Twoim mieście lub miasteczku? I właściwie, która to jest? W marketach kusi nas świeżo wypiekane, jednak faktycznie głęboko mrożone pieczywo, którego jakość pozostawia wiele do życzenia.

Kto pamięta czasy sprzed ery hiper i supermarketów, ten wie, że niegdysiejsze pieczywo mogło spędzić w chlebaku kilka dni, tracąc jedynie część swojej chrupkości. Pieczywo głęboko mrożone – dostępne aktualnie niemal w każdej większej wsi traci swoje walory smakowe i zapachowe już po dwóch lub trzech godzinach, pozostając następnego dnia całkowicie niezdatne do spożycia niezależnie od warunków przechowywania. Mimo to, ten rodzaj pieczywa jest obecnie najczęściej kupowany w Polsce i poza jej granicami, a nasze gusta i smaki przystosowują się powoli do składów i jakości bułek i chlebów serwowanych przez markety. Smaków trzeba się nauczyć, ale niezależnie od tego czy coś jest zdrowe czy nie – uczymy się ich przez całe życie.

Orły Piekarnictwa - strona, na której dowiesz się wszystkiego o najlepszych piekarniach.

Co oferuje nam strona www Plebiscytu Orły Piekarnictwa?

Zarówno strona jak i sam plebiscyt powstały dzięki idei udostępnienia konsumentom pewnego rankingu. W założeniach konkurs opiera się na średniej ocen użytkowników z wszelkich popularnych w kraju mediów społecznościowych. Naturalnym wydawałoby się założenie, że laureatem tej kompetycji będzie więc niewielka piekarnia z miasta stołecznego Warszawy, prowadzona przez na przykład hipsterski duet dwóch osób mających duże zasięgi w mediach społecznościowych i wpływowych znajomych. Nic bardziej mylnego. Kategorie konkursowe zostały wprowadzone w taki sposób, żeby jednakowo liczyć średnią, niezależnie od liczby followersów czy obserwatorów, na wynik nie ma także wpływu liczba mediów z jakich korzysta piekarnia.

Podana tutaj strona w sposób najbardziej wiarygodny i uczciwy podaje ranking piekarni w poszczególnych latach dla wielu miast, ale też jeszcze większej liczby niewielkich miejscowości.