Wybierz wygodną marynarkę

Dobrze skrojona marynarka będzie z pewnością ozdobą każdego mężczyzny, w tym wypadku należy pamiętać o dobraniu jej właściwie do wymiarów naszego ciała, pierwszym wymiarem na który powinniśmy zwrócić uwagę będzie obwód klatki piersiowej, należy przymierzyć marynarkę sprawdzić jak się w niej czujemy.

Naturalnie każdy mężczyzna posiada nieco inną budowę ciała dlatego też marynarka może być przykładowo zbyt ciasna w barkach, dodatkowo może posiadać zbyt krótkie lub zbyt długie rękawy, powinniśmy ją dobierać w taki sposób aby była przede wszystkim wygodna, jeżeli wybierzemy marynarkę z długimi rękawami, nie będzie problemu z ich skróceniem.

Pasek do marynarki jest obowiązkowy

W przypadku, kiedy nosimy marynarkę dobrym pomysł będzie naturalnie stylowy pasek. Nie tylko kobiety, ale i mężczyźni zakładają do spodni paski zarówno po to, by te im nie opadały, ale także w celu ozdoby reszty ubrania. Paskiem możemy rozświetlić ciemne ubranie, lub stworzyć ciekawe połączenie kolorystyczne wraz z innymi dodatkami odzieży. Na rynku możemy znaleźć nie tylko paski wykonane ze skóry, które są jakościowo bardzo dobre, ale też przystępne cenowo. Bardzo dużo dostaniemy modeli wykonanych ze skóry ekologicznej, która jest znacznie tańsza i pozwala uzyskać większą różnorodność kolorystyczną, oraz materiałowe. Oczywiście bardziej eleganckie będą paski skórzane, w tym wypadku będą one także często bardziej wytrzymałe, warto pamiętać iż skórzany pasek także możemy zaimpregnować, zadbać o niego aby posiadał odpowiednią sprężystość, aby nie zużył się zbyt szybko. Nienaturalnie standardem będzie pasek czarny, jednak do niektórych rodzajów marynarki czy też garnituru najlepszym wyjściem może być pasek brązowy zwłaszcza jeżeli będziemy zakładali brązowe buty.
Moda męska 2021

Marynarka w stylizacji nieoficjalnej

Marynarka często kojarzy nam się z zestawem z butami do garnituru czy też eleganckimi butami skórzanymi, jednak jeżeli stawiamy na wygląd bardziej luźny, zakładamy ją do jeansów wówczas dobrym pomysłem mogą być także trampki czy też sneakersy. W tym przypadku warto zauważyć iż dużą rolę odegra koszulka jeżeli założymy koszulkę kolorową także z ciekawym nadrukiem wówczas podkreśli ona nieco sportowy styl. Naturalnie w tym przypadku nie sprawdzi się marynarka typowa od garnituru, powinniśmy poszukiwać marynarek bardziej luźnych, z pewnością możemy tutaj testować różną kolorystykę. Oczywiście powinniśmy także zwrócić uwagę na temperaturę, pory roku, marynarka może niekiedy zastąpić nam lekką kurtkę, z pewnością będzie to dużo elegantsze rozwiązanie, zakup marynarki tweedowej czy też marynarki ze sztruksu sprawi iż będziemy mogli nosić ją w okresie jesiennym czy też wiosennym, zapewni w ona odpowiednią ochronę przed zimnem.

W przypadku kiedy poszukujemy ciekawego pomysłu na stylizację możemy znaleźć wiele ciekawych artykułów w internecie, przykładowo na stronie https://www.tuolawa.pl/wiadomosci/22199,dlaczego-marynarki-meskie-beda-na-topie-w-2021-roku możemy znaleźć ciekawe pomysły jak wykorzystać marynarkę w naszym ubiorze, z pewnością marynarka która przez lata wisiała w szafie może znowu stać się przebojem jeżeli wykorzystamy ją w odpowiedni sposób, wybierzemy odpowiednie koszulę oraz dodatki.