Nieszablonowe płytki do łazienki

Remont kuchni lub łazienki jest okazją do wymiany płytek, wybrania nowej kolorystyki, kształtów oraz wielkości ceramiki.

Kolorystyka płytek będzie miała bardzo duży wpływ na wygląd pomieszczenia, jeżeli wybierzemy odcienie jasne, wówczas możemy nieco powiększyć optycznie łazienkę. Dostępnych jest także wiele płytek ciemnych, które możemy łączyć kolorystycznie, wybrać także rozety, płytki z motywami kwiatowymi czy też płytki w stylu retro.

Nieszablonowe płytki do łazienki

Piękna patchworkowe płytki Realonda

Bardzo ciekawą ofertę płytek w stylu vintage posiada Realonda, jest to producent płytek z Hiszpanii, który od ponad stu lat oferuje bardzo interesujące kolekcje. Znajdziemy tu płytki tradycyjne, kwadratowe, prostokątne, jak również bardzo wiele płytek heksagonalnych. Możemy wybrać małe płytki gresowe, przykładowo o wielkości 44 x 44 cm, które mogą bardzo ciekawie wpłynąć na wygląd naszych podłóg. Znajdziemy tu także małe płytki dekoracyjne 33 x 33 cm, płytki wypukłe w różnych kolorach, które bardzo dobrze sprawdzą się na ścianie zarówno w łazience, jak i w kuchni. Firma Realonda oferuje wiele płytek trójwymiarowych, wypukłych, w różnej kolorystyce, także modele metaliczne.

Realonda to producent, który dostarcza płytki nietuzinkowe, z pewnością jest to oferta dla osób, które chcą odmienić łazienkę, zamienić jednolite płytki na wyjątkowe wzory, które wzbogacą wystrój. Znajdziemy tu płytki gresowe, które charakteryzują się wysoką odpornością. Gres to mieszanka gliny, skaleni, kaolinu oraz barwników, która prasowana jest pod wysokim ciśnieniem, a następnie wypalana w wysokiej temperaturze. Dzięki temu zyskuje bardzo pożądane dla płytek właściwości. Jest to płytka, która charakteryzuje się bardzo niską nasiąkliwością, jest odporna na nacisk. Gres stosujemy zarówno wewnątrz, jak również na zewnątrz, na balkonach, tarasach, przed wejściem do domu, możemy wykorzystać go także jako element dekoracyjny na elewacji.

Wiele modeli płytek możemy zakupić na stronie https://e-plytki.eu/pl/c/Realonda/7740. Dostępne są modele oktagonalny Oasis, Andalusi, Malmoe oraz Opal. Znajdziemy także wiele płytek patchworkowych, płytki posiadające interesujące wzory, dekory kwiatowe, roślinne. Jest to oferta dla osób, które poszukują płytek w stylu klasycznym, w stylu vintage.