TANIE GRZANIE DLA HOTELI – ELEKTRYCZNE PROMIENNIKI

Hotele to miejsca, w których należy zapewnić gościom maksymalny komfort. Nie możesz pozwolić sobie na chłód i zimne korytarze.

Ogrzewanie takich miejsc jest jednak dość drogie, a do tego ciepłe powietrze co chwilę „ucieka” podczas, np. otwierania drzwi. Jak temu zaradzić?

Okazuje się, że jest proste rozwiązanie tego problemu. Postaw na elektryczny promiennik. To o wiele wydajniejsza i bardziej ekonomiczna metoda, niż tradycyjne ogrzewanie konwekcyjne. Elektryczne promienniki ogrzeją cały korytarz szybko i zawsze wtedy, gdy jest to potrzebne – wystarczy je włączyć. Urządzenia te działają po podłączeniu do sieci elektrycznej. Kosztują tyle, co prąd. Aby nakreślić Ci obraz sytuacji: korzystanie przez jedną godzinę z promiennika o mocy 2 kW, będzie kosztować Cię około złotówki. Niewiele! A komfort – niesamowity!

Dlaczego promiennik elektryczny to dobry wybór? Jeśli korzyści finansowe nie są dla Ciebie najważniejsze, może przekona Cię fakt, że to ekologiczne rozwiązanie. Urządzenia te nie ogrzewają powietrza, a przedmioty oraz osoby, które znajdują się w zasięgu ich promieni. To bardzo ważne. Dzięki temu, nawet przy często otwieranych drzwiach, ciepłe powietrze nie przedostaje się do atmosfery i nie szkodzi przyrodzie!

Warto również dodać, że elektryczne promienniki to urządzenia, które charakteryzują się niezwykle cichą pracą. Do tego są niewielkie, łatwo więc je wkomponować w korytarz, instalując wysoko, na ścianie. Co więcej, nie wytwarzają one również żadnych zapachów, dzięki czemu Twoi goście nawet nie zauważą ich obecności, ale z pewnością ją docenią.

Jeśli nie wiesz, ile promienników powinieneś zainstalować w każdym z korytarzy, ani jak je wybrać, koniecznie skonsultuj się ze specjalistami. Eksperci podpowiedzą Ci, jakie modele wybrać i w jaki sposób je zamontować tak, aby przynosiły jak najlepsze efekty. Profesjonalna ekipa może nawet przygotować dla Ciebie projekt rozmieszczenia urządzeń oraz zająć się ich zainstalowaniem.