ErpBox – czy znasz już to narzędzie, które ułatwi Ci zarządzanie sprzedażą?

Biznes online wymaga ciągłej kontroli i dużego nakładu czasu.

W celu uproszczenia prowadzenia przeglądu nad bieżącymi zamówieniami warto wykorzystać potencjał, jaki niesie za sobą przygotowana platforma do prowadzenia e-sklepu i dodatkowych kanałów sprzedaży ErpBox.

Jakie możliwości daje ErpBox podczas prowadzenia e-sprzedaży?

Wdrożenie potencjału, jakie niesie za sobą ErpBox, pozwala nie tylko na rozbudowaną automatyzację obsługi zamówień w prowadzonym sklepie i na innych kanałach sprzedaży, ale także umożliwia zaoszczędzenie czasu, który musimy spożytkować na nadawanie oraz aktualizację statusu paczek. ErpBox poprzez zastosowanie całkowitej automatyzacji w obsłudze klienta od procesu zakupu do dostarczenia przesyłki pod wskazany adres pozwala na zminimalizowanie czasu obsługi do 3 minut. W zaledwie 10 minut aktualizuje bazę stanów magazynowych, co ułatwia znacząco prowadzenie kontroli nad posiadanym towarem. Zautomatyzowany system pozwala obniżyć koszty prowadzenia firmy poprzez redukcję ilości niezbędnych pracowników. 

Wygodna automatyzacja sprzedaży z ErpBox polega m.in na:

  • Generowaniu listów przewozowych
  • Zamawianiu kuriera
  • Prowadzeniu pełnej dokumentacji przesyłek
  • Wysyłaniu statusu przesyłek do klientów
  • Aktualizacji stanów magazynowych
  • Generowaniu faktur dla klienta i firmy
  • Aktualizacji statusów płatności

Kompleksowa obsługa klienta oraz firmy wykorzystana przez ErpBox, daje możliwość pełnej kontroli
i szybkiego reagowania na aktualne zakupy dokonywane przez konsumentów w e-sklepie, czy innym kanale sprzedaży. ErpBox posiada wiele możliwości, które z łatwością można dopasować do potrzeb firmy. Wielopoziomowa obsługa umożliwi korzystanie ze wtyczki na wielu platformach sprzedażowych jednocześnie. Allegro, eBay, Amazon i wiele innych będą mogły być ze sobą zintegrowane.

Jak rozpocząć wygodną sprzedaż z pomocą ErpBox?

Czas zoptymalizować pracę sklepu i obniżyć koszty prowadzenia biznesu online. ErpBox umożliwia dobór pakietu oraz opcji abonamentu do potrzeb klienta i firmy. Aby wybrać najwłaściwszą platformę, istnieje możliwość 21-dniowego okresu próbnego, który jest całkowicie za darmo, w celu przetestowania nieograniczonego potencjału, jaki daje system do zarządzania e-commerce.